Księżą Chrystusowcy zapraszają 21/22 pazdz. 2016r. na coroczną Jasnogórską Noc Czuwania w intencji polskich emigrantów i ich pasterzy.

                                                                                

Tegoroczne modlitewne czuwanie będzie miało miejsce z piątku na sobotę pod hasłem" Bądźcie świadkami miłosierdzia" Przed Wizerunkiem Królowej Polski i Polonii, w duchowej łączności z uczestnikami Narodowej Pielgrzymki do Rzymu,.

Księża Chrystusowcy będą prosić w intencji Rodaków żyjących na emigracji i ich samych słowami, Aktu poświęcenia Narodu Polskiego Niepokalanemu Sercu Maryi z 8 września 1946r.

"MATKO BOGA I NASZA. PRZYGARNIJ WSZYSTKICH DO SWEGO NIEPOKALANEGO SERCA I ZŁĄCZ NAS NA ZAWSZE Z CHRYSTUSEM I JEGO ŚWIĘTYM  KRÓLESTWEM", abyśmy pod Jej macierzyńską opieką byli świadkamim miłosierdzia we współczesnym świecie.

Tu możesz dodać swoją osobistą lub wspólnotową intencję do Matki Bożej - która zostanie włączona w modlitwę podczas Czuwania

you tube  Plakat 

PAŻDZIERNIK MIESIĄCEM RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO ...kliknij

PLANOWANA WYCIECZKA I PIELGRZYMKA 2019

Wycieczka do Nowej Zelandii

Polskie Biuro" GreenLite Travel" w Auckland, w dniach 25.01 do 04.02. 2019 dla Seniorów w Melbourne, organizuje wycieczkę do Nowej Zelandii

 

Program wycieczki do pobraniakliknij

Pamphlet wycieczki - kliknij

 

Pielgrzymka do Matki Bożej z Guadalupe z zwiedzaniem Meksyku

Marzec 2019  - Informacje w późniejszym terminie

2013-2018 © Ogniwo Miłosierdzia
Czas 09:41
Projekt i wykonanie: Bednarek Media