Zapraszamy 13 września 2019r. do włączenia do naszej nowo powstałej inicjatywy modlitewnej "Australia i Oceania modli się Koronką"

Księżą Chrystusowcy zapraszają 21/22 pazdz. 2016r. na coroczną Jasnogórską Noc Czuwania w intencji polskich emigrantów i ich pasterzy.

                                                                                

Tegoroczne modlitewne czuwanie będzie miało miejsce z piątku na sobotę pod hasłem" Bądźcie świadkami miłosierdzia" Przed Wizerunkiem Królowej Polski i Polonii, w duchowej łączności z uczestnikami Narodowej Pielgrzymki do Rzymu,.

Księża Chrystusowcy będą prosić w intencji Rodaków żyjących na emigracji i ich samych słowami, Aktu poświęcenia Narodu Polskiego Niepokalanemu Sercu Maryi z 8 września 1946r.

"MATKO BOGA I NASZA. PRZYGARNIJ WSZYSTKICH DO SWEGO NIEPOKALANEGO SERCA I ZŁĄCZ NAS NA ZAWSZE Z CHRYSTUSEM I JEGO ŚWIĘTYM  KRÓLESTWEM", abyśmy pod Jej macierzyńską opieką byli świadkamim miłosierdzia we współczesnym świecie.

Tu możesz dodać swoją osobistą lub wspólnotową intencję do Matki Bożej - która zostanie włączona w modlitwę podczas Czuwania

you tube  Plakat 

Zapraszenie do wielkiej modlitwy  "Polska Pod Krzyżem" -  kliknij

2013-2019 © Ogniwo Miłosierdzia
Czas 10:19
Projekt i wykonanie: Bednarek Media