Księżą Chrystusowcy zapraszają 21/22 pazdz. 2016r. na coroczną Jasnogórską Noc Czuwania w intencji polskich emigrantów i ich pasterzy.

                                                                                

Tegoroczne modlitewne czuwanie będzie miało miejsce z piątku na sobotę pod hasłem" Bądźcie świadkami miłosierdzia" Przed Wizerunkiem Królowej Polski i Polonii, w duchowej łączności z uczestnikami Narodowej Pielgrzymki do Rzymu,.

Księża Chrystusowcy będą prosić w intencji Rodaków żyjących na emigracji i ich samych słowami, Aktu poświęcenia Narodu Polskiego Niepokalanemu Sercu Maryi z 8 września 1946r.

"MATKO BOGA I NASZA. PRZYGARNIJ WSZYSTKICH DO SWEGO NIEPOKALANEGO SERCA I ZŁĄCZ NAS NA ZAWSZE Z CHRYSTUSEM I JEGO ŚWIĘTYM  KRÓLESTWEM", abyśmy pod Jej macierzyńską opieką byli świadkamim miłosierdzia we współczesnym świecie.

Tu możesz dodać swoją osobistą lub wspólnotową intencję do Matki Bożej - która zostanie włączona w modlitwę podczas Czuwania

you tube  Plakat 

PORAZ  KOLEJNY  DO  MATKI  BOŻEJ  W  GUADALUPE  UDAŁA  SIĘ  POLONIJNA  PIELGRZYMKA  Z  MELBOURNE

Jezus Chrystus, Pan historii, trzyma przyszłość otwartą, dla szlachetnych i wolnych decyzji tych wszystkich, którzy przyjmując łaskę dobrego natchnienia zaangażują się w stanowcze działania na rzecz sprawiedliwości, miłości odznakiem pełnego szacunku dla prawdy i dla wolności.

Jan Paweł II  - Akt europejski

2013-2018 © Ogniwo Miłosierdzia
Czas 13:37
Projekt i wykonanie: Bednarek Media