Od Oceanu do Oceanu". Niezwykła peregrynacja Ikony Jasnogórskiej w obronie życia

Spotkanie 26/05/2013r. z wyjątkowymi gośćmi dr. Ewą i dr. Leszkiem Kowalewskimi inicjatorami i organizatorami: Peregrynacji Ikony Jasnogórskiej od oceanu do oceanu w obronie życia.

Pani Ewa zapoznała nas z tą niezwykłą Peregrynacją która prowadziła od Władywostoku do Portugalii, przemierzając 23 kraje i pokonując 18 tyś. km; w której uczestniczyło około 4 mil. osób. W najbliższym czasie peregrynacja odbędzie się w USA i Kanadzie. W Australii jest planowana na wrzesień 2014 r. na co z niecierpliwością oczekujemy aby jak najliczniej do niej przyłączyć się..

                                       Wystąpienie Pani Kowalewskiej

 

Pani Ewa jest dyrektorem polskiego biura międzynarodowej organizacji pro-life Human Life International oraz oddziału Klubu Przyjaciół Ludzkiego Życia.

Jest współzałożycielką i członkiem zarządu Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia. Jest też prezesem Forum Kobiet Polskich, skupiającej 53 polskie organizacje kobiece. Organizatorką kongresów, konferencji, sympozjów i wykładów w dziedzinie obrony ludzkiego życia. Jest członkiem Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny. Wspólnie z mężem Leszkiem działają w Światowym Ruchu Obrony Życia i uczestniczyli we wszystkich Światowych Spotkaniach Rodzin z Ojcem Świętym. Prowadzi szkolenia obrony życia i poradnictwa rodziny.

Jest autorką książek: Wybierz życie oraz Być kobietą ale jaką.

Pani Ewa zwraca też uwagę na konieczność stałego podejmowania modlitwy w obronie życia.

Portal internetowy: Od Oceanu do Oceanu

opracowal RH

 

 

                                 Maryjo, śliczna Pani

 

2013-2020 © Ogniwo Miłosierdzia
Czas 01:09
Projekt i wykonanie: Bednarek Media